Парковка для самокатів COSY на 6 місць

Код: 501
 • 3 565 ₴
Під замовлення


Детальний опис Парковки для самокатів COSY на 6 місць

Парковка для самокатів COSY від VeloParkServis розрахована на паркування 6 самокатів. Ця стійка ідеально підійде для розміщення біля закладів освіти та громадського харчування, ТЦ/ТРЦ, офісів. Вона компактна і не займає багато місця. Ця стильна, елегантна і зручна в користуванні стійка виконана з якісних матеріалів. Парковка для самокатів COSY відрізняється від парковки для самокату COSY DOUBLE тим, що до неї можна паркувати самокати з одного боку, а до парковки COSY DOUBLE з двох сторін.

Переваги парковки для самокатів COSY:

 • Парковка для самокатів має пластини з отворами, які дозволяють розміщувати самокати з фіксованим відступом один від одного;
   
 • Конструктивною особливістю парковки для самокатів є її компактність. Це дозволяє розмістити її вздовж фасаду будівлі без відступу, тим самим, не створюючи перешкод для пішоходів, велосипедистів, автомобілів і комунальних служб;
   
 • Парковка для самокатів сконструйований таким чином, щоб нею могли користуватися такі види самокатів: електросамокат, спортивний самокат, міський самокат, інерційний самокат, триколісний самокат, чотириколісний самокат, дитячий самокат;
   
 • ​Компактні габарити дозволяють економити на пересилання в інше місто, тому що об'ємна вага відносно невеликий. Це робить доступним пересилання парковки для самоката до Києва, Харкова, Одеси, Дніпро, Львів, Тернопіль, Чернігів, Черкаси, Івано-Франківськ, Луцьк, Вінницю, Житомир, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Краматорськ, Бердянськ, Маріуполь, Бориспіль, Ірпінь, бучу, Ужгород, Чернівці, Суми, Полтаву, Кривий Ріг, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Біла Церква, Мелітополь, Нікополь, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк за прийнятною ціною.

Купити парковку для самокату можна в декількох виконаннях:

 • парковка для самокату сталева, пофарбована олійною емаллю;

 • парковка для самокату оцинкована (гарячий цинк);

 • парковка для самокату з нержавіючої сталі марки 304 (харчова).

Парковка для самокатів COSY може бути замовлена на 6-ть і 12-ть паркувальних місць.

За бажанням замовника парковка може бути виконана під анкерний тип монтажу або під бетонування. Це важливо якщо місце монтажу не рівне, має перепад висоти, або не щільне (грунт, газон, крихта, тощо). У таких випадках монтаж можливий тільки методом бетонування.

Стійка для паркування самокатів COSY виробляється з якісних матеріалів. Вертикальні стійки виконані зі сталевої прямокутної труби 100х60 з товщиною стінки 2мм. Горизонтальна труба, до якої кріпляться пластини виконана зі сталевої прямокутної труби 40х40 з товщиною стінки 3мм. Монтажні пластини, які є у виконанні під анкерний монтаж, виконані з товстого листа сталі товщиною 6мм. Роздільні пластини з отворами (по дві для кожного самоката) під замок вирізані лазером з листової сталі товщиною 4мм. У разі застосування металевих виконанні стійка для самокатів має двошарове покриття (грунтовка і алкідна емаль) матеріалами ТМ Silic забезпечує надійний захист виробу від впливу зовнішнього середовища.

Якщо парковки для самокатів купити у нас - ви купите якість, надійність і стильний дизайн.

Замовити парковку для самокатів в сталевому виконанні можна в одному з декількох стандартних кольорів (чорний, сірий, синій, зелений, коричневий). Також, опціонально, ми можемо зробити полімерне покриття в будь-який колір по палітрі RAL. Термін виробництва парковки для самокату становить близько 10 робочих днів.


Основні характеристики

Кількість паркомісць 6-12
Місце фіксації Кермова стійка
Тип монтажу Анкерний/Бетонування
Наявність рекламного місця Ні
Авторизація