Парковка для самокатів COSY DOUBLE на 11 місць

Код: 502
 • 5 980 ₴
Під замовлення


Детальний опис Парковки для самокатів COSY DOUBLE на 11 місць

Парковка для самокатів COSY DOUBLE від VeloParkServis розрахована на паркування 11 самокатів. Вона ідеально підійде для розміщення біля закладів освіти та громадського харчування, ТЦ/ТРЦ, офісів. Вона компактна і не займає багато місця. Ця стильна, елегантна і зручна в користуванні стійка виконана з якісних матеріалів. Парковка для самокату COSY DOUBLE відрізняється від парковки для самокату COSY тим, що до неї можна паркувати самокати з двох боків, а до парковки COSY з одного боку.

Переваги парковки для самокату COSY DOUBLE:

 • Парковка для самокату має пластини з отворами, які дозволяють розміщувати самокати з фіксованим відступом один від одного;
   
 • Конструктивною особливістю парковки для самокату є її компактність. Це дозволяє розмістити її вздовж фасаду будівлі без відступу, тим самим, не створюючи перешкод для пішоходів, велосипедистів, автомобілів і комунальних служб;
   
 • Парковка для самокату сконструйований таким чином, щоб нею могли користуватися такі види самокатів: електросамокат, спортивний самокат, міський самокат, інерційний самокат, триколісний самокат, чотириколісний самокат, дитячий самокат;
   
 • Компактні габарити дозволяють економити на пересилання в інше місто, тому що об'ємна вага відносно невеликий. Це робить доступним пересилання парковки для самоката до Києва, Харкова, Одеси, Дніпро, Львів, Тернопіль, Чернігів, Черкаси, Івано-Франківськ, Луцьк, Вінницю, Житомир, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Краматорськ, Бердянськ, Маріуполь, Бориспіль, Ірпінь, бучу, Ужгород, Чернівці, Суми, Полтаву, Кривий Ріг, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Біла Церква, Мелітополь, Нікополь, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк за прийнятною ціною.

Купити парковку для самокату COSY DOUBLE можна в декількох виконаннях:

 • парковка для самокату сталева, пофарбована олійною емаллю;

 • парковка для самокату оцинкована (гарячий цинк);

 • парковка для самокату з нержавіючої сталі марки 304 (харчова).

Парковка для самокату COSY DOUBLE може бути замовлена на 11-ть і 22-а паркувальних місць.

За бажанням замовника парковка може бути виконана під анкерний тип монтажу або під бетонування. Це важливо якщо місце монтажу не рівне, має перепад висоти, або не щільне (грунт, газон, крихта, тощо). У таких випадках монтаж можливий тільки методом бетонування.

Стійка для паркування самоката COSY DOUBLE виробляється з якісних матеріалів. Вертикальні стійки виконані зі сталевої прямокутної труби 100х60 з товщиною стінки 2мм. Горизонтальна труба, до якої кріпляться пластини виконана зі сталевої прямокутної труби 40х40 з товщиною стінки 3мм. Монтажні пластини, які є у виконанні під анкерний монтаж, виконані з товстого листа сталі товщиною 6мм. Роздільні пластини з отворами (по дві для кожного самоката) під замок вирізані лазером з листової сталі товщиною 4мм. У разі застосування металевих виконанні стійка для самокатів має двошарове покриття (грунтовка і алкідна емаль) матеріалами ТМ Silic забезпечує надійний захист виробу від впливу зовнішнього середовища.

Якщо парковки для самокату купити у нас - ви купите якість, надійність і стильний дизайн.

Замовити парковку для самокату в сталевому виконанні можна в одному з декількох стандартних кольорів (чорний, сірий, синій, зелений, коричневий). Також, опціонально, ми можемо зробити полімерне покриття в будь-який колір по палітрі RAL. Термін виробництва парковки для самокату становить близько 10 робочих днів.


Основні характеристики

Кількість паркомісць 11-22
Основний матеріал Труба 60х100мм і 40х40мм, лист 4мм
Місце фіксації Кермова стійка
Тип монтажу Анкерний/Бетонування
Наявність рекламного місця Ні
Авторизація