Велосипедний гардероб Bike-Wardrobe

Код: 101
  • 2 950 ₴
Під замовлення


    Велосипедний гардероб Bike-Wardrobe - це сучасний і естетичний настінний кронштейн для кріплення велосипеда і аксесуарів. Bike-Wardrobe виконаний з міцної сталі з дизайном, який впишеться в будь-який інтер'єр. Завдяки своїй компактності і функціональності велосипедний гардероб дозволяє розмістити велосипед з усіма аксесуарами до нього в одному місці.

    Комплектується велосипедний гардероб 2-а знімними поличками і 4-а гачками. Розташування поличок і гачків ви можете вибирати самі, переміщаючи їх між передбаченими отворами. Для поличок передбачено 4-й розташування, а для гачків 18-ь. З їх допомогою на велосипедному гардеробі можна розмістити шолом, взуття, рукавиці, окуляри, баф, мультитул, флягу, компютер, рюкзак і багато іншого. Шкіряна подушка, наповнена поролоном, захищає раму велосипеда від подряпин. Велосипедний гардероб спроектований таким чином що б його можна було використовувати з велосипедними рамами майже будь-якої конфігурації. Це можливо завдяки підстроюванню (повороту) кронштейна з подушкою під кут нахилу верхньої труби рами вашого велосипеда. Це потрібно для того, щоб велосипед завжді був у горизонтальному положенні.

    Bike-Wardrobe виконаний зі сталі товщиною 3 мм і покритий міцний порошковим покриттям. Монтується до стіни на 4-х дюбелях.


Основні характеристики

Кількість паркомісць 1
Авторизація