Велопарковка SHEFFIELD S

Код: 011
 • 1 012 ₴
Під замовлення


Детальний опис Велопарковки SHEFFIELD S

Велосипедна парковка SHEFFIELD S має класичний дизайн (Шеффілд) без горизонтальної перемички, що дозволяє розмістити до 2 велосипедів.

Купити велосипедне паркування SHEFFIELD S можна у двох виконаннях, під анкерний монтаж (для рівної та міцної поверхні) та під бетонування.

Всі нижчеперелічені конструктивні особливості велосипедного паркування SHEFFIELD S компанії VeloParkServis якісно відрізняють її від парковок для велосипедів інших виробників.

Переваги велопарковки SHEFFIELD S:

 • Безпека. Велопарковка має найвищий рейтинг безпеки (три замки) оскільки дозволяє пристебнути велосипед за раму та обидва колеса;
   
 • Функціональність. Парковка для велосипедів SHEFFIELD S відмінно підійде для комплектації критої велопарковки CLASSIC або PREMIUM;
   
 • Якість. Велосипедне паркування проводиться з якісних матеріалів. Стійка виконана з круглої труби Д42,3мм з товщиною стінки 2,5мм;
   
 • Довговічність. Двошарове покриття (грунтовка та алкідна емаль) стійкими до корозії матеріалами ТМ Silic забезпечує надійний захист виробу від впливу зовнішнього середовища. Опціонально велопарковку можна покрити порошковим покриттям на палітрі RAL.

Купити велопарковку у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Вінниці, Івано-Франківську та інших містах України можна розмістивши замовлення на цьому сайті або зв'язавшись із нами за вказаними номерами телефонів.


Основні характеристики

Кількість паркомісць 1-2
Місце фіксації Колесо переднє/Колесо занє/Рама
Тип монтажу Анкерний/Бетонування
Наявність рекламного місця Ні
Авторизація