Велопарковка LITE на 3 місця

Код: 013
  • 3 404 ₴2 736 ₴
Під замовлення


Детальний опис Велопарковки LITE 3

Велосипедна парковка LITE 3 забезпечує компактне і стильне розміщення 3 велосипедів. Всі перелічені нижче конструктивні особливості велопарковки LITE 3 компанії VeloParkServis якісно відрізняють її від велосипедних парковок інших виробників.

Переваги велопарковки LITE 3:

  1. Стійки велопарковки зроблені так, що б не пошкодити гальмівні диски і вилку, при паркуванні переднім колесом і півня з пером при паркуванні заднім колесом. Це особливо важливо для ощадливих велосипедистів.

  2. Конструктивною особливістю велопарковки LITE 3 є її компактність. Велосипедна парковка може бути розміщена вздовж фасаду будівлі без відступу, тим самим не створюючи перешкод для пішоходів, велосипедистів, автомобілів та комунальних служб.

  3. Парковка для велосипедів LITE 3 сконструйована розбірною, що дозволяє заощадити на пересиланні в інше місто, оскільки об'ємна вага в розібраному вигляді сталє в 5 разів менша. Це робить доступним пересилання велопарковки в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Львів, Тернопіль, Чернігів, Черкаси, Івано-Франківськ, Луцьк, Вінницю, Житомир, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Краматорськ, Бердянськ, Маріуполь, Бориспіль, Ірпінь, Бучу, Ужгород, Чернівці, Суми, Полтаву, Кривий Ріг, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Біла Церква, Мелітополь, Нікополь, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк за набагато нижчими цінами в порівнянні з пересилкою в зібраному стані.

Купити велопарковки можна в декількох виконаннях:

  • велопарковка сталева, пофарбована алкідною емаллю;

  • велопарковка оцинкована (гаряче цинкування);

  • велопарковка з нержавіючої сталі марки 304 (харчова).

Ви можете замовити парковку для велосипеда LITE на три, чотири, п'ять, шість паркувальних місць.

Велосипедна парковка виробляється з якісних матеріалів. Стійка виконана із сталевого кругу Д12. Кріпильні пластини і направляючі виконані у вигляді трапеції, що надає їй додаткову стійкість і відмінну рису. Пластини і направляючі вирізані лазером і зігнутого на листогибі з сталевого листа товщиною 3мм. Така товщина забезпечує надійне і довговічне використання велосипедної парковки. У разі купівлі у стальному виконанні велопарковка має двошарове покриття (грунтовка і алкідна емаль) матеріалами ТМ Silic, що забезпечують надійний захист виробу від впливу зовнішнього середовища.

Якщо велопарковки купити у нас - ви купите якість, надійність і стильний дизайн.

Купити велопарковку у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Вінниці, Івано-Франківську та інших містах України можна розмістивши замовлення на цьому сайті або зв'язавшись із нами за вказаними номерами телефонів.


Основні характеристики

Кількість паркомісць 3
Габарити (ШхВхД), мм 600х560х1060
Місце фіксації Колесо переднє/Колесо заднє/Перо
Тип монтажу Анкерний (4 шт під отвір Д12)
Наявність рекламного місця Немає
Комплектація Направляюча - 2 шт Стійка - 3 шт Комплект метизів для складання - 1 компл
Авторизація