Велопарковка (велосипедна парковка) 2.11

Код: 2113
  • 2 280 ₴
Під замовлення


Велопарковка (велосипедна парковка) 2.11 забезпечує компактне і стильне розміщення велосипедів. Всі перелічені нижче конструктивні особливості велопарковки 2.1 компанії VeloParkServis якісно відрізняють її від велосипедних парковок інших виробників.

Переваги велопарковки 2.11:

  1. Стійки велопарковки зроблені так, що б не пошкодити гальмівні диски і вилку, при паркуванні переднім колесом і півня з пером при паркуванні заднім колесом. Це особливо важливо для ощадливих велосипедистів.

  2. Конструктивною особливістю велопарковки 2.11 є її компактність. Велосипедна парковка може бути розміщена вздовж фасаду будівлі без відступу, тим самим не створюючи перешкод для пішоходів, велосипедистів, автомобілів та комунальних служб.

  3. Парковка для велосипедів 2.11 сконструйована розбірною, що дозволяє заощадити на пересиланні в інше місто, оскільки об'ємна вага в розібраному вигляді сталє в 5ть разів менша. Це робить доступним пересилання велопарковки в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Львів, Тернопіль, Чернігів, Черкаси, Івано-Франківськ, Луцьк, Вінницю, Житомир, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Краматорськ, Бердянськ, Маріуполь, Бориспіль, Ірпінь, Бучу, Ужгород, Чернівці, Суми, Полтаву, Кривий Ріг, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Біла Церква, Мелітополь, Нікополь, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк за набагато нижчими цінами в порівнянні з пересилкою в зібраному стані.

Купити велопарковки можна в декількох виконаннях:

  • велопарковка сталева, пофарбована алкідною емаллю;

  • велопарковка оцинкована (гаряче цинкування);

  • велопарковка з нержавіючої сталі марки 304 (харчова).

Парковка для велосипеда 2.11 може бути замовлена ​​на різну кількість місць, від 3-х до 6-ти.

Велосипедна парковка виробляється з якісних матеріалів. Стійка виконана із сталевого кругу Д12. Кріпильні пластини і направляючі виконані у вигляді трапеції, що надає їй додаткову стійкість і відмінну рису. Пластини і направляючі вирізані лазером і зігнутого на листогибі з сталевого листа товщиною 3мм. Така товщина забезпечує надійне і довговічне використання велосипедної парковки. У разі купівлі у стальному виконанні велопарковка має двошарове покриття (грунтовка і алкідна емаль) матеріалами ТМ Silic, що забезпечують надійний захист виробу від впливу зовнішнього середовища.

Якщо велопарковки купити у нас - ви купите якість, надійність і стильний дизайн.

Замовити велосипедну парковку в сталевому виконанні можна в одному з декількох стандартних кольорів (чорний, сірий, синій, зелений, коричневий). Також, опціонально, ми можемо зробити полімерне покриття в будь-який колір по палітрі RAL. Термін виробництва велосипедної парковки становить близько 10 робочих днів.


Основні характеристики

Кількість паркомісць 3-6
Місце фіксації Колесо переднє/Колесо заднє/Перо
Тип монтажу Анкерний
Наявність рекламного місця Немає
Авторизація