Велопарковка (велосипедна парковка) 2.1

Код: 213
  • 2 500 ₴
Під замовлення


Велопарковка (велосипедна парковка) 2.1 забезпечує функціональне, впорядковане й практичне розміщення велосипедів. Всі перелічені нижче конструктивні особливості велопарковки 2.1 компанії VeloParkServis якісно відрізняють її від велосипедних парковок інших виробників.

Парковка для велосипедів 2.1 сконструйована розбірною, що дозволяє заощадити на пересиланні в інше місто, оскыльки об'ємна вага в розібраному стані у 5ть разів менша.

Купити велопарковки 2.1 можна в двох виконаннях, на 4 велопарковочних місця (дві дуги) і 6 велопарковочних місць (три дуги).

Велосипедна парковка виробляється з якісних матеріалів. Стійка виконана з круглої труби Д48 з товщиною стінки 2,5мм, що робить її майже вічною. Пластина з нанесеним з двох сторін знаком велопарковки вирізана лазером з сталевого листа товщиною 2 мм. Опціонально в пластині може бути вирізаний ваш логотип, що перетворює звичайну велопарковку в велопарковку з індивідуальним дизайном, що в свою чергу підвищує упізнаваність вашого бренду. Кріпильні пластини і направляючі парковки для велосипедів 2.1 виконані у вигляді трапеції, що надає їй додаткову стійкість і відмінну рису. Пластини і направляючі вирізані лазером і зігнутого на листогибі з сталевого листа товщиною 3мм. Така товщина забезпечує надійне і довговічне використання велосипедної парковки. Двошарове покриття (грунтовка і алкідна емаль) стійкими до корозії матеріалами ТМ Silic забезпечує надійний захист виробу від впливу зовнішнього середовища.

Якщо велопарковки купити у нас - ви купите якість, надійність і стильний дизайн.

Замовити велосипедну парковку можна в одному з декількох стандартних кольорів (чорний, сірий, синій, зелений, коричневий). Термін виробництва велосипедної парковки становить близько 10 робочих днів.


Основні характеристики

Кількість паркомісць 4-6
Місце фіксації Колесо переднє/Колесо занє/Рама
Тип монтажу Анкерный
Наявність рекламного місця Так
Авторизація